Ana sayfa

King Inflatable Co.,Limited

şirket Profili

 

Kral Şişmeşişme sektöründe 10 yıla yakın deneyime sahip marka tescilli bir üreticidir.2012 yılında kurulduk ve yaklaşık 2000 metrekare fabrika tesisimiz var.Araştırma, geliştirme, üretim ve satışı entegre ederek, en iyi şişme oyuncak tasarımcılarına, vasıflı dikiş işçilerine, sızdırmazlık işçilerine ve benzersiz yenilikçi ürünlere sahibiz."Dürüstlük temelli, hizmet odaklı, kazanma kalitesi, kazan-kazan elde etme" kurumsal temel değerimizde ısrar ediyoruz.

 

Şişme su parkı, Şişme Bouncer, Şişme Kaydırak, Şişme Çadır, Reklam Şişme, Şişme Su Oyunları, Şişme Yüzme Havuzu, Şişme Engel, Şişme Billboard, Şişme Bot, Şişme gibi geniş bir seçenek yelpazesi sizin için üretim hattımızda ana şişme, Combo, Şişme Playland, Şişme Şekil, Şişme Gökyüzü Dansçısı, Şişme Spor, Şişme Su Kaydırağı vb.

 

Şişme ürünlerimizde her zaman en kaliteli malzemeler uygulanır, bunların tümü Çin'deki en iyi malzeme tedarikçilerinden - Plato kimyasallarından yapılır;tüm malzeme EN-71 EN14960, SGS, EN71 sertifikasına uygundur.Tüm ürün su geçirmez, yangına dayanıklı, soğuğa dayanıklı ve basınca dayanıklı olarak denetlenir.Ayrıca, mükemmel tasarımı temel alan, şişirilebilir ürünlerimizin hammaddesi, her ürünün mükemmel şeklini sağlayabilen bilgisayarlı otomatik kesme sistemi ile kesilmektedir.

 

Rhino, Maya, Corel Draw, Keyshot, Photoshop, CAD, 3Dmax, vb. gibi yazılımları kullanmakta profesyonel olan en iyi tasarımcılardan oluşan bir ekip topladık. İhtiyaçlarınıza, bütçenize ve planınıza uygun şişme ürünler tasarlayabilir ve üretebiliriz. , ya da senin yerin.Tek yapmanız gereken bir fikir yakalamak ve gerisini sizin için biz halledeceğiz!Yeni ve eski müşteriler için hızlı teslimat, uygun fiyatlar ve mükemmel satış sonrası hizmetler sunacağız.

 

 

Çin King Inflatable Co.,Limited şirket Profili 0 Şirket özeti
Kuruluş Yılı: 2012
Konum: Guangzhou, Çin
Fabrika Boyutu: 10000㎡ + 3000㎡
Çalışan sayısı: 100-200
Ana pazar : Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Avustralya, Güneydoğu Asya, King Inflatable ürünleri tüm dünyada 80'den fazla Ülke ve Bölgeye satıldı
Ana Ürünler : Şişme su parkı, Şişme çadır, şişme Slip N Slide, şişme spor oyunları, şişme fedai kalesi / kaydırakları ve reklam şişmeleri, King Inflatable'ın tüm dünyada satılan 6000'den fazla farklı ürünü var.
Yıllık Çıktı Değeri: 3800000,00 ABD doları
Ana Makineler:

Otomatik kesme makinesi: 2 adet

Yüksek sıcaklık kaynak makinesi: 10 adet

Yüksek frekanslı kaynak makinesi(25000w):2 adet

Dijital baskı makinesi: 1 adet

Japon dikiş makinesi: 25 adet

Çin dikiş makinesi: 35 adet

Delme makinesi: 2 adet

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Başarılı Vaka:

Singapur'u ziyaret edin (5K etkinliği): Fabrikamız, 2015 yılında Singapur müşterisi için 5K'lık şişme ürünler üretti. 5K etkinliği, Mart 2016'da Sentosa'da gerçekleşti. Etkinliğe 11000 kişi katılıyor.

Amerika'yı ziyaret edin (eski müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz): Denver, bir müşteri 1200m uzunluğundaki şehir slaydı satın aldı, bu büyük etkinlik 2016'da düzenlendi, birçok kişi katıldı. Ayrıca, Las Vegas, New Berlin, Chicago, New York, Orlando, Miami, Charlotte ve benzeri birçok müşteriyi ziyaret ettik.

Tayland'ı ziyaret edin (şişme su parkı projesini konuşuyor): Birçok müşteri şirketimizden çok sayıda su parkı satın aldı.

Seyşel Adaları'nı ziyaret edin (Kurulum büyük hava geçirmez çadır): Müşteri 2016 yılında büyük bir hava geçirmez şişme çadır satın aldı, Şirketimiz Seyşeller'e iki personel gönderiyor ve müşterinin çadırı kurmasına yardımcı oluyor

King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
King Inflatable Co.,Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Kral Şişme

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Certificates: CE,UL,SGS,EN14960,EN71

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar