Tel:
Çin Şişme su parkı Üretici
King Inflatable Co.,Limited

Profesyonel eğlence ve mutluluk yaratır!

Ana sayfa

King Inflatable Co.,Limited

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

King Inflatable Co.,Limited

King Inflatable , şişme sektöründe yaklaşık 10 yıllık deneyime sahip ticari marka tescili olan üreticilerdir. Biz 2012 yılında kurulmuş ve yaklaşık 10000 metrekare fabrika tesisine sahiptir. Araştırma, geliştirme, üretim ve satış entegrasyonu, en iyi şişme oyuncak tasarımcıları, kalifiye dikiş işçileri, sızdırmazlık işçileri ve benzersiz yenilikçi ürünler var. "Dürüstlük tabanlı, hizmet odaklı, kazanacak kalite, kazan-kazan elde etme" kurumsal temel değerimizde ısrar ediyoruz.

Sizin için üretim hattımızda Ana şişme, çeşitli seçenekler, gibi: Şişme su parkı, Şişme Bouncer, Şişme Slayt, Şişme Çadır, Reklam Sisme, Şişme Su Oyunları, Şişme Yüzme Havuzu, Şişme Engel, Şişme Billboard, Şişme Bot, Şişme Combo, Şişme Oyun Parkı, Şişme Şekil, Şişme Sky Dancer, Şişme Spor, Şişme su Kaydırağı vb.

En yüksek kalitede malzeme şişmelerimizde her zaman uygulanır, tamamı Çin'deki en iyi malzeme tedarikçilerinden yapılır - Plato chemical; malzemenin tamamı EN-71 EN14960, SGS, EN71 sertifikasyonunu karşılamaktadır. Tüm ürünler su geçirmez, yangına dayanıklı, soğuk dayanıklı ve basınca dayanıklıdır. Ayrıca, mükemmel tasarım, hammadde sisme, her bir ürünün mükemmel şeklini sağlayabilen bilgisayarlı otomatik kesme sistemi ile kesilir.

Rhino, Maya, Corel Draw, Keyshot, Photoshop, CAD, 3Dmax, vb. Gibi yazılımları kullanma konusunda profesyonel bir tasarımcı topladık. İhtiyaçlarınıza, bütçenize, planınıza uygun herhangi bir şişme ürün tasarlayıp üretebiliriz ve senin yerin.Tek yapman gereken bir fikir yakalamak ve geri kalanını senin için yapacağız.

Yeni ve eski müşterilere hızlı teslimat, uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmetler sunacağız.

Şirket özeti
Kuruluş Yılı: 2012
Yer: Guangzhou, Çin
Fabrika boyutu: 10000㎡ + 3000㎡
Çalışan sayısı: 150
Ana pazar : Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Avustralya, Güneydoğu Asya, King Inflatable ürünleri tüm dünyada 80'den fazla ülke ve bölgeye satıldı.
Ana Ürünler : Şişme su parkı, Şişme çadır, şişme Kayma N Slayt, şişme spor oyunları, şişme fedai kale / slaytlar ve reklam şişme, tüm dünyaya satılan King Şişme 6000'den fazla farklı ürün var
Yıllık Çıktı Değeri: 3800000,00 USD
Ana Makineler:

Otomatik kesme makinası: 2 adet

Yüksek sıcaklık kaynak makinesi: 10 adet

Yüksek frekanslı kaynak makinesi (25000w): 2 adet

Dijital baskı makinesi: 1 adet

Japon dikiş makinesi: 25 adet

Çince dikiş makinesi: 35 adet

Delme makinesi: 2 adet

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Kral Şişme

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Certificates: CE,UL,SGS,EN14960,EN71

Şirket tarihçesi

Başarılı Vaka:

Singapur'u ziyaret edin (5K etkinliği): Fabrikamız, 2015 yılında Singapur müşterisi için 5K'lık şişme ürünler üretti. 5K etkinliği, Mart 2016'da Sentosa'da gerçekleşti. Etkinliğe 11000 kişi katılıyor.

Amerika'yı ziyaret edin (eski müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz): Denver, bir müşteri 1200m uzunluğundaki şehir slaydı satın aldı, bu büyük etkinlik 2016'da düzenlendi, birçok kişi katıldı. Ayrıca, Las Vegas, New Berlin, Chicago, New York, Orlando, Miami, Charlotte ve benzeri birçok müşteriyi ziyaret ettik.

Tayland'ı ziyaret edin (şişme su parkı projesini konuşuyor): Birçok müşteri şirketimizden çok sayıda su parkı satın aldı.

Seyşel Adaları'nı ziyaret edin (Kurulum büyük hava geçirmez çadır): Müşteri 2016 yılında büyük bir hava geçirmez şişme çadır satın aldı, Şirketimiz Seyşeller'e iki personel gönderiyor ve müşterinin çadırı kurmasına yardımcı oluyor

Firma Servisi

King Şişme Servis:

Üstün Hizmete odaklanıyoruz

1,12 saat hızlı yanıt;

2.ücretsiz örnek Malzeme / aksesuarları;

3. Ödeme korumalı;

4. zamanında teslimat. Son ödeme aldıktan sonra 48 saat içinde sevk。

5.Aktif satış sonrası servis ve mevcut kurulum servisi. 1-2 yıl garanti için, normal kullanım için garanti süresince, ürünlerin işçi becerisine sahip olması durumunda kaleler ve elbette proudcts tamir edemez veya kullanamazsa, ücretsiz yeni.

Kalite konusunda ciddiyiz

1. gerekirse ücretsiz 3D tasarım sağlamak;

2. sevkiyat öncesi kalite kontrol, tüm bitmiş ürünler için, biz ne kadar büyük olursa olsun, ne kadar zor olursa olsun, ürün kalite testleri gerçekleştireceğiz. Müşteriye fotoğraf çeker ve göndermeden önce müşterinin onayını alırız.

3. Ne kesim boyutu ne de kötü malzeme kullanmayın, kullandığımız tüm malzeme CCE, UL, EN14960, EN71 tarafından onaylıdır, kalitenin iyi olduğundan emin olun.

4. profesyonel öneri, üretimde kullanılan malzemelerden, personel kullanımından ve özel saha gereksinimlerinden profesyonel tavsiye alır.

5. The lates teknolojisi avantajı.

Satış öncesi: Her sorunuza cevap vermeniz için en iyi hizmeti kullanarak. Referans için ilgili çizimi yapın, istediğiniz herhangi bir hatayı olmadan üretebilecek makineyi sağlayın. Ancak yapamazsanız, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

Orta satış: Sizinle iletişim kurmak ve sorununuzu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, mümkünse fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve sizi alacak olan kişiyi ayarlayacağız. Sipariş verdikten sonra, tüm üretim sürecini kesinlikle izleyeceğiz.

Satış sonrası: Siparişinizi paket, sevkiyat, zaman, sigorta, kurulum vb. Dahil olmak üzere takip edeceğiz. Elbette, ürünlerimizi aldıktan sonra 2 yıl içinde makinemiz garanti altına alınacaktır, sizin için montaj videosu / resim / mühendis sağlayabiliriz. . Sizin için 360 derece servis.

Şirket takım

Uluslararası Satış Ekibi: Çok profesyonel ve mükemmel bir ekip

Yurtdışı satış ekibimiz profesyonel ürün bilgisi ve profesyonel üretim ve kalite tavsiyesi ile bir ekiptir.

Şişme Ürünler Dikiş Üretim Bölümü Ekibi

                 

Üretim işçilerimizin çoğu 5 yıldan fazla bir süredir şişme endüstrisinde olmuştur ve resim, tasarım ve müşteri ihtiyaçlarına göre müşteri ihtiyaçlarını, yüksek kaliteyi ve ayrıntılı tasarım detaylarını karşılayan ürünler üretebilir. Müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlayın

Terimimiz

King Inflatable Co.,Limited
Oda 919, Hehuixintiandi Binası, NO.241, Helong Altı Yolu, Renhe Kasabası, BaiYun Bölgesi, Guangzhou Şehri, Çin
Tel:86-20-29172017
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Şişme su parkı Tedarikçi. © 2014 - 2021 inflatablewaterfun.com. All Rights Reserved.