Ana sayfa Haberler

Yılbaşı geliyor! Evinizi Harika Noel Süslemeleri ile Süslemeye Hazır mısınız?

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar
Çin King Inflatable Co.,Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Harika, Kinkor, hizmetlerinizden gerçekten etkilendim, rakiplerinizden on teklif aldım ve koşullarımızı karşılayan tek kişi sizsiniz.

—— Avrupa'dan Vaclav Blumentrit

Dün King şişme'de hoş geldiniz ve akşam sizinle ve Kinkor ile çok güzel zaman geçirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

—— Fransa'dan Fred

Çalışmalarınız için teşekkür ederim, gönderdiğiniz çok güzel çadırlar, en küçük detayı, güçlendirilmiş tabana dikkat etti. Bizimle çalıştığına sevindim.

—— ABD'den Daniel

şirket Haberler
Yılbaşı geliyor! Evinizi Harika Noel Süslemeleri ile Süslemeye Hazır mısınız?
hakkında en son şirket haberleri Yılbaşı geliyor! Evinizi Harika Noel Süslemeleri ile Süslemeye Hazır mısınız?

Noel hemen köşede!Evinizi harika Noel süsleri ile dekore etmeye hazır mısınız?

Daha sonra size şişme bir Noel Baba önereceğiz, bu dev bir şişme Noel Baba, normal stok boyutları 26ft ve 33ft yüksekliğindedir.10ft ~ 50ft yüksekliğinde özel bir Noel Baba'ya ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size 24 saat çevrimiçi hizmet vereceğiz!

 

Mega Şişme Noel Baba 8m & 10m |26ft ve 33 Ft Yüksek Dev Şişme Harika Noel Süslemeleri.


1. Premium Malzemeler: Bu şişirilebilir Noel Baba, su geçirmez ve yeterince dayanıklı olan polyesterden yapılmıştır, böylece herhangi bir gözyaşı veya delik hakkında asla endişelenmeyeceksiniz.


2. Kurulumu Kolay: Bu, yerleşik bir hava üfleyici ile Noel Baba süslemelerini patlatır, dev şişme Noel Baba, güç adaptörünü taktıktan sonra birkaç dakika içinde 26 fit, 33 fit yüksekliğe kadar ayakta duracaktır.Yere sabitlemek için yerleşik sabit kum torbası, halatlar ve kazıklar.Bu Noel Noel Baba dekorasyonunun rüzgarla uçup gideceğinden endişelenmenize gerek yok.Kullanılmadığı zaman kolayca söndürebilir ve fazla yer kaplamadan bir sonraki kullanım için saklayabilirsiniz.


3. Mükemmel Noel Bahçesi Dekorasyonu: Bu 7ft sevimli Şişme Noel Baba bacadan geliyor, Noel patlatma bahçe süslemeleri olarak en iyi seçimdir, Noel dış mekan bahçe avlusu süslemeleri için içeride veya dışarıda durmak için mükemmel bir boyuttur, memnun edecektir tüm komşularınız ve misafirleriniz.


4. Şişme Noel Süslemeleri: Bu LED dev şişme Noel Baba, sıcak bir ortam yaratmak ve güçlü şenlik atmosferini arttırmak için iyidir, Noel Partinizi süslemek için dışarıda veya içeride koymak için mükemmeldir. Çocuklara en iyi cazibe için bir Noel şenlik atmosferi yaratın, komşular ve misafirler, bahçenizin her tatil gecesi mükemmel görünmesini sağlayın!Noel açık hava, ev, avlu, bahçe, çim, veranda, sundurma dekorasyonu ve daha fazlası için ideal!


Fabrikamız her zaman OEM ve ODM hizmeti ile her türlü şişme ürünü tasarlamaya, geliştirmeye, üretmeye adamıştır.


Başlıca ürünlerimiz: bubble futbol, ​​su yürüme topu, su silindiri, zorb top, şişme havuz, şişme saha, wate park oyunları, şişme fedailer, tarak kale, şişme slayt, şişme funcity, şişme çadırlar, fotoğraf kabini, skydancer, şişme karton, şişme kemerler, skydancer, şişme balon vb.


1. Misyonumuz, müşterilerin her zaman yüksek kaliteli ürünler elde etmelerine ve işlerinin giderek daha iyi hale gelmesine yardımcı olmaktır.
2. Ürünleri müşterilerin gereksinimleri olarak tasarlamak için profesyonel tasarımcımız var.
3. Ürünleri mükemmel kalitede yapmak için gelişmiş makine ve yüksek vasıflı işçi ekibi.
4. Yetenek satış ekibi, müşterilerin doğru şişme ürünleri satın almaları için doğru bilgi ve tavsiyeler sunar.
5. Müşterilere karşı her zaman dürüst olun ve ürünleri alıntılandığı gibi sunun.
6. Kürek tekne, tampon tekne, elektrikli scooter, pamuk şeker makinesi, hayvan yolculuğu, elektrikli uzaktan araba vb. gibi diğer ürünleri aramanıza yardımcı olmamızı isterseniz, satın alma hizmeti de sunabiliriz.

 

Yüksek bütünlük, mükemmel kalite, en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet, zamanında teslimat.

Bizimle sorgulamaya ve işbirliği yapmaya hoş geldiniz.

 

 

Pub Zaman : 2022-09-27 10:21:56 >> haber listesi
İletişim bilgileri
King Inflatable Co.,Limited

İlgili kişi: Mr. Kinkor

Tel: +86 18620259154

Faks: 86-20- 29172017

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin