products

Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: King Inflatable
Sertifika: CE ,UL,SGS,EN71,EN14960
Model numarası: Kral-H036
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PVC torbada şişme, kartonda üfleyici
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, L/C, Western Union, Money Gram, Euro hesabı, ABD doları hesabı
Yetenek temini: 2000 adet/ay
Detay Bilgi
Marka: Kral Ürün adı: şişme Organlar
Boyut: özelleştirilmiş Malzeme: Şeffaf PVC ve 210D Oxford Kumaş
renk: Özelleştirilmiş Renk Aksesuarlar: üfleyici, tamir takımları
Garanti: 2 yıl kullanım: reklam, Parti, satış veya reklam işi, Kiralama
Nakliye: deniz, ekspres, hava yoluyla Logo: LOGO özelleştirilebilir
Vurgulamak:

Tıbbi Şişme İnsan Organları

,

Şeffaf PVC Şişme İnsan Organları


Ürün Açıklaması

 

Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme

 

Dev kalp şişme yeni gömme kalp modelini sunar.


Şişirilebilir kalp modeli - Üniversite Hastanesi ve Brand King yeni bir kalp modeli oluşturdu.


Kalp modeli gelecekte hastalar, misafirler ve ilgililer için düzenlenen etkinliklerde ve ayrıca sağlık personeli için seminerlerde kullanılacaktır.Kalp hastalığını tedavi etmenin yanı sıra, sürekli önleme ve eğitim desteği sağlayacağız.Orantısız olarak büyük olan kalbi entegre ederek, kalp hastalığı ve kalp cerrahisi genel tıp camiasına daha iyi ve daha doğru bir şekilde açıklanabilir.


Gömülü kalp modeli, çocukları ve yetişkinleri bir araya getiren bir deneyim ve bilgi alanı olarak hizmet eder ve böylece yeterlilik alanımız olan şişirilebilir kalp çevresinde yeni bir iletişim dünyasının kapısını açar.Heart Center ile böyle bir modeli kullanabilmek ve oynayabilmek dikkat çekici.Yeni modelle birlikte kullanımında daha esnek hale geldik.


Ürün 3m yükseklik x 3m genişlik x 3m uzunluktadır.


Kalple ilgili bu oyun, kalple ilgili bir modelin kullanımıyla izleyiciyi bu hayati organın uzun kültürel tarihine götürür, Aztek kalp ritüellerini ve Mısır ölüm mahkemelerini, Minnesotalılar ve Nibelung savaşçısı Siegfried'i anlatır. nihayet bu eşsiz tıbbi sunumda izleyiciyi kalpten kalbe sihire götüren, bilimsel gerçekleri aktaran ve izleyicinin nabzını tutan organın insan vücudundaki rolü, modern tıbbın kalbi onarmak için hangi seçeneklere sahip olduğu, ve o kadar ileri gitmemesi için yapmanız gerekenler ilk etapta kalp cerrahları tarafından "Into the Heart" da sahnede anlatılıyor.

 

Parametre

Ürün adı
Şişme Organlar
Malzeme
Oxford kumaş, PVC kumaş, HD baskı oxford kumaş, 210T polyester kumaş
Metre Boyutu
2m,3m,4m,5m,6m,7m,8m,10m veya özelleştirme
ayak boyutu
10ft,13ft,16ft,19ft,23ft,26ft,32ft, özelleştirme
Renk
özelleştirme
Aksesuarlar
Üfleyici, kum torbaları, sabitleme halatları, tamir takımları
Logo ekleyebilir misiniz?
Evet, lütfen gerekirse bize AI veya PDF dosyası ile logo gönderdi
ADEDI
1 bilgisayar
Fiyat
İhtiyacınız olan ürün boyutuna ve miktarına bağlıdır
Nakliye maliyeti
Ayrıca ihtiyacınız olan ürün boyutuna ve miktarına da bağlıdır
Teslimat Yöntemi
Normalde DHL, FEDEX, TNT, deniz, hava yoluyla, istediğiniz gibi teslimat da yapabilirsiniz
özelleştirme
Renk, boyut, ürünler ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir
Ödeme
T/T, Western union, alibaba ticaret güvencesi, Paypal

 

Çocuklar için şişirilebilir bir kalp çadırı, 4 Kasım 2018'de Fort Lauderdale, Fla., Kilise arazisinde düzenlenen 21. Yıllık Sağlık Fuarı'nın odak noktasıydı.Sağlayıcılar tarafından 50'den fazla sergilenen Expo'nun teması “Sağlık İçin Yarış” oldu.

 

Ariston P. Awitan, MD, emekli ortopedi cerrahı ve 200 Hastalık'ın yazarı, yüzlerce Broward County sakini için ücretsiz sağlık taraması içeren festivali resmen açtı.Fort Lauderdale belediye başkanı Dean J. Trantalis bir tebrik mektubunda, “Kilisenizin bu önemli olayı 21 yıldır topluma sunabilmesi dikkate değer bir başarıdır” dedi.

 

Şişirilebilir kalp çadırı, çocukların kalbin parçalarını ve odacıklarını renklendirip etiketleyerek oynamalarına, eğlenmelerine ve öğrenmelerine olanak sağladı.Expo koordinatörü DNP Lola Walker-Griffiths, “[Biz] bu kalp çadırını gelecekteki sağlık fuarlarını geliştirmek ve çocuklar ve yetişkinler için kalp hastalığı konusundaki farkındalığı artırmak için kullanmayı umuyoruz” dedi.

 

Her zamanki zıplayan kale veya zıplayan ev yerine çocuklar için şişirilebilir bir kalp çadırına sahip olma ihtimali, maliyet nedeniyle imkansız görünüyordu.Uzun bir duadan sonra, sağlık komitesi yerel işletmelerden ve kilise üyelerinden ihtiyaç duyulan fonları toplamayı başardı.

 

Sağlık hafta sonu, 3 Kasım Sebt günü, Sawgrass Adventist Okulu müdürü Robert Stevenson'ın “Güçlü Seçim” başlıklı bir vaaz vermesiyle başladı.Günün en önemli olayı, Linval Henry'nin Health Expo'yu başlangıcından itibaren desteklemede oynadığı önemli rol için resmi olarak tanınmasıydı.

 

Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme 0Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme 1Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme 2Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme 3Tıbbi Faaliyetleri Öğretmek İçin Şişirilebilir İnsan Organları Dev Beyin Kalp Akciğerleri Görüntüleme 4

 

 

İletişim bilgileri
Kinkor

Telefon numarası : +86 18620259154

Naber : +8618620259154